EAT - Københavns Kommunes Skolemad
EAT top
  KontrolrapportHvis du mod forventning ikke har modtaget den bestilte EAT-mad, bedes du kontakte din skole: Oplys venligst EAT-kontonummer, barnets navn og klasse

Bavnehøj Skole, Telefon 33 66 51 00, E-mail: bav@kk.dk
Bellahøj Skole, Telefon 38 26 23 00, E-mail: bellahoej@kk.dk
Blågård Skole, Telefon 33 66 77 00, E-mail: blg@kk.dk
Damhusengens Skole, Telefon 38 71 10 95, E-mail: damhusengens.skole@buf.kk.dk
Den Classenske Legatskole, Telefon 33 11 31 09, E-mail: dcl@kk.dk
Dyvekeskolen, Telefon 35 30 30 90, E-mail: dyveke@kk.dk
Ellebjerg Skole, Telefon 38 77 35 00, E-mail: mail@ellebjergskole.kk.dk
Gerbrandskolen, Telefon 33 66 49 00, E-mail: gerbrandskolen@kk.dk
Grøndalsvængets Skole, Telefon 38 34 93 50, E-mail: gvs@kk.dk
Guldberg Skole, Telefon 33 66 47 47, E-mail: mail@guldbergskole.kk.dk
Hanssted Skole, Telefon 36 30 18 31, E-mail: hanssted@kk.dk
Heibergskolen, Telefon 33 66 94 00, E-mail: heibergskolen@kk.dk
Holbergskolen, Telefon 39 69 28 16, E-mail: holbergskolen@kk.dk
Husum Skole, Telefon 38 28 07 68, E-mail: husumskole@kk.dk
Højdevangens Skole, Telefon 33 17 35 18, E-mail: mail@hvs.kk.dk
Katrinedals Skole, Telefon 38 74 17 42, E-mail: katrinedal@kk.dk
Kirkebjerg Skole, Telefon 33 66 14 40, E-mail: kirkebjergskole@kk.dk
Korsager Skole, Telefon 33 17 39 70, E-mail: mail@korsager.kk.dk
Langelinieskolen, Telefon 35 28 96 96, E-mail: langelinieskolen@kk.dk
Lergravsparken Skole, Telefon 33 17 50 00, E-mail: lergrav@buf.kk.dk
Lundehusskolen, Telefon 33 66 41 00, E-mail: lundehus@kk.dk
Lykkebo Skole, Telefon 36 13 00 20, E-mail: lykkeboskole@kk.dk
Nyboder Skole, Telefon 33 66 49 50, E-mail: nyboderskole@kk.dk
Nørrebro Park Skole, Telefon 82 56 33 99, E-mail: mail@nps.kk.dk
Oehlenschlægersgades Skole, Telefon 33 26 78 00, E-mail: oeh@kk.dk
Peder Lykke Skole, Telefon 32 59 69 50, E-mail: mail@pederlykkeskolen.kk.dk
Randersgades Skole, Telefon 35 38 08 74, E-mail: rgmail@buf.kk.dk
Rødkilde Skole, Telefon 38 87 22 80, E-mail: roed@kk.dk
Rådmandsgades Skole, Telefon 33 66 40 20, E-mail: rmg@buf.kk.dk
Skolen på Amagerbro (Tidligere Sønderbro Skole), Telefon 32 58 32 63, E-mail: spa@buf.kk.dk
Skolen på Islands Brygge, Telefon 33 66 42 00, E-mail: skolenpaaislandsbrygge@buf.kk.dk
Skolen på Strandboulevarden, Telefon 33 66 24 73, E-mail: strandboulevarden@kk.dk
Sortedamskolen, Telefon 35 42 70 87, E-mail: sortedamskolen@kk.dk
Strandvejsskolen, Telefon 33 66 79 00, E-mail: strandvejsskolen@kk.dk
Sundbyøster Skole, Telefon 33 66 51 30, E-mail: sundbyoesterskole@kk.dk
Sølvgades Skole, Telefon 33 66 12 87, E-mail: soel@kk.dk
Tove Ditlevsen Skole, Telefon 33 26 78 10, E-mail: tds@kk.dk
Utterslev Skole, Telefon 33 66 92 00, E-mail: utterslevskole@kk.dk
Valby Skole, Telefon 82 32 44 44, E-mail: valbyskole@kk.dk
Vesterbro Ny Skole, Telefon 33 22 18 01, E-mail: vesterbronyskole@kk.dk
Vibenshus Skole, Telefon 35 42 08 75, E-mail: mail@vi.kk.dk
Vigerslev Allés Skole, Telefon 33 17 48 00, E-mail: vas@kk.dk
Øster Farimagsgades Skole, Telefon 33 66 39 00, E-mail: oef@kk.dk
Ålholm Skole, Telefon 36 16 26 32, E-mail: aalholmskole@kk.dk

Øvrige henvendelser til EAT - Københavns Kommunes Skolemad:
Skriv til os ved at bruge denne henvendelsesformular
Eller ring på telefon: 20 53 76 40, mandag og onsdag kl. 9:30 - 11:00












Vedrørende teknik og hjemmeside:

SkoleMad ApS
Tommy Johannessen
Klaringen 15
4174 Jystrup
Telefon: 70222910
E-mail: post@skolemad.dk
Skype: tommyjo

Cvr.nr.: 10210194

Spørgsmål, kommentarer og forslag er velkomne.