EAT - Københavns Kommunes Skolemad
EAT top
  KontrolrapportHvis du mod forventning ikke har modtaget den bestilte EAT-mad, bedes du kontakte din skole: Oplys venligst EAT-kontonummer, barnets navn og klasse

Bavnehøj Skole, Telefon 3366 5100, E-mail: mail@bav.kk.dk
Bellahøj Skole, Telefon 3826 2300, E-mail: mail@bellahoej.kk.dk
Blågård Skole, Telefon 3877 3434, E-mail: mail@blg.kk.dk
Den Classenske Legatskole, Telefon 3311 3109, E-mail: mail@dcl.kk.dk
Dyvekeskolen, Telefon 3530 3090, E-mail: mail@dyveke.kk.dk
Ellebjerg Skole, Telefon 3877 3500, E-mail: mail@ellebjergskole.kk.dk
Gerbrandskolen, Telefon 3366 4900, E-mail: mail@gerbrandskolen.kk.dk
Grøndalsvængets Skole, Telefon 3834 9350, E-mail: mail@gvs.kk.dk
Guldberg Skole, Telefon 3366 4747, E-mail: mail@guldbergskole.kk.dk
Hanssted Skole, Telefon 3630 1831, E-mail: mail@hanssted.kk.dk
Heibergskolen, Telefon 3366 9400, E-mail: mail@heibergskolen.kk.dk
Holbergskolen, Telefon 3969 2816, E-mail: mail@holbergskolen.kk.dk
Husum Skole, Telefon 3828 0768, E-mail: mail@husumskole.kk.dk
Hyltebjerg Skole, Telefon 3871 4262, E-mail: mail@hyltebjergskole.kk.dk
Højdevangens Skole, Telefon 3317 3518, E-mail: mail@hvs.kk.dk
Katrinedals Skole, Telefon 3874 1742, E-mail: mail@katrinedal.kk.dk
Kirkebjerg Skole, Telefon 3366 1440, E-mail: mail@kirkebjergskole.kk.dk
Korsager Skole, Telefon 3317 3970, E-mail: mail@korsager.kk.dk
Langelinieskolen, Telefon 3528 9696, E-mail: mail@langelinieskolen.kk.dk
Lergravsparken Skole, Telefon 3317 5000, E-mail: lergrav@buf.kk.dk
Lundehusskolen, Telefon 3366 4100, E-mail: mail@lundehus.kk.dk
Lykkebo Skole, Telefon 3613 0020, E-mail: mail@lykkeboskole.kk.dk
Nyboder Skole, Telefon 3366 4950, E-mail: mail@nyboderskole.kk.dk
Nørrebro Park Skole, Telefon 8256 3399, E-mail: mail@nps.kk.dk
Oehlenschlægersgades Skole, Telefon 3326 7800, E-mail: mail@oeh.kk.dk
Peder Lykke Skole, Telefon 3259 6950, E-mail: mail@pederlykkeskolen.kk.dk
Randersgades Skole, Telefon 3538 0874, E-mail: mail@rg.kk.dk
Rødkilde Skole, Telefon 3887 2280, E-mail: mail@roed.kk.dk
Rådmandsgades Skole, Telefon 3366 4020, E-mail: mail@raadmandsgadesskole.kk.dk
Skolen på Amagerbro (Tidligere Sønderbro Skole), Telefon 3258 3263, E-mail: spa@buf.kk.dk
Skolen på Islands Brygge, Telefon 3366 4200, E-mail: mail@sib.kk.dk
Sortedamskolen, Telefon 3542 7087, E-mail: mail@sortedamskolen.kk.dk
Strandvejsskolen, Telefon 3366 7900, E-mail: mail@strandvejsskolen.kk.dk
Sundbyøster Skole, Telefon 3366 5130, E-mail: mail@sundbyoesterskole.kk.dk
Sølvgades Skole, Telefon 3366 1287, E-mail: mail@soel.kk.dk
Tove Ditlevsen Skole, Telefon 3326 7810, E-mail: mail@tds.kk.dk
Utterslev Skole, Telefon 3366 9200, E-mail: mail@utterslevskole.kk.dk
Valby Skole, Telefon 82 32 44 44, E-mail: mail@valbyskole.kk.dk
Vanløse Skole, Telefon 3871 1095, E-mail: mail@van.kk.dk
Vesterbro Ny Skole, Telefon 3322 1801, E-mail: mail@vesterbronyskole.kk.dk
Vibenshus Skole, Telefon 3542 0875, E-mail: mail@vi.kk.dk
Vigerslev Allés Skole, Telefon 3317 4800, E-mail: mail@vas.kk.dk
Øster Farimagsgades Skole, Telefon 3366 3900, E-mail: mail@oef.kk.dk
Ålholm Skole, Telefon 3616 2632, E-mail: mail@aalholmskole.kk.dk

Øvrige henvendelser til EAT - Københavns Kommunes Skolemad:
Skriv til os ved at bruge denne henvendelsesformular
Eller ring på telefon: 20 53 76 40, mandag og onsdag kl. 9:00 - 10:30


Vedrørende teknik og hjemmeside:

SkoleMad ApS
Tommy Johannessen
Klaringen 15
4174 Jystrup
Telefon: 70222910
E-mail: post@skolemad.dk
Skype: tommyjo

Cvr.nr.: 10210194

Spørgsmål, kommentarer og forslag er velkomne.